Oppstart høstens barmarkstrening.

    Postet av I.L. Stjørdals-Blink - Alpint den 2. Sep 2015

    Tirsdag 8. september blir første treningsdag.



    Stjørdals-Blink Alpint ønsker nye og gamle alpinister hjertelig velkommen til høstens barmarkstrening!

    Første barmarksøkt blir tirsdag 8. september, kl 16:00-17:30, på Stokkan Ungdomsskole.Det blir to barmarksøkter i uka, tirsdag og torsdag. Så lenge været tillater, vil høstens treningsøkter foregå på rulleskøyter. Ved regnvær flytter vi inn i gymsalen på ungdomsskolen. Ta med både rulleskøyetutstyr og innesko/klær til treningene.

    Alpingruppa har fått følgende treningstider på Stokkan Ungdomsskole:
    • Tirsdager kl 16:00-17:30
    • Torsdager kl 17:00-18:00

    Vi er glade for å ønske Juni Øverland og Emilie Bakken velkommen som trenere i Stjørdals-Blink Alpint. Begge er "pensjonerte" alpinister som for få sesonger siden kunne vise til meget gode plasseringer i aldersbestemte klasser. Vi gleder oss til mange fine treningsøkter med disse to i førersetet.

    Fullstendig treningsplan for høsten 2015 ferdigstilles kommende uke. Denne publiseres så snart den er ferdig.

    Meld dere på til treningene gjennom påmeldingskjemaet dere finner i toppmenyen på disse sidene. Link til påmeldingskjemaet: Påmelding aktivitet og kjøring

    Har du spørsmål om rullekskøyter eller annet utsyr? Kanskje du finner svar her: Info trening, renn, utstyr




    Kommentarer

    Logg inn for å skrive en kommentar.