Aktiviteter idag

Se alle

Dato                             Arrangement                                        Arrangør

20.04                            Vårspretten 1                                       SFIK

23.04.                           Namsosstafetten                                   Namsen Friidrettsforening

28.04                            Seriestevne hopp / kast                         Lånke IL

30.04                            Ogndalsstafetten                                  Ogndal IL

02.05.                           Friidrettskarusell                                   Flora IL

04.05.                           Vårspretten 2                                       SFIK

06.05.                           Stjørdalsstafetten                                 SFIK / Stjørdals-Blink Friidrett

11.05.                           Nybrottkarusellen 1                              IL Nybrott / SFIK

15.05                            Beitstadstafetten                                  Beitstad IL friidrett

16.05.                           Seriestevne                                           Lånke IL

20.05                            Mosvikstafetten                                    Mosvik IL

24.05.                           Forbordsfjellet Opp                               IL Fram

25.05.                           Øverlands Minde                                  Hegra IL / IL Dalebrand

27.05.                           Overhallastafetten                                Overhalla IL

28.- 29.05                     BDO lekene                                           SFIK

01.06.                           Friidrettskarusell                                   Hegra IL

04.- 05.06.                    Trondheimslekene                                Trondheim 

07.06.                           Treningsstvne kast / 5kamp                   Lånke IL

15.06.                           Nybrottkarusellen 2                              IL Nybrott / SFIK

24. – 26.06                   NM Friidrett                                         Stjørdalsalliansen

29.06.                           St.Olavsloppet veksling                          SFIK

10.07.                           Sonalekene                                           IL Dalebrand

10.07.                           Stj.dalsmesterskap kule / 10kamp          Lånke IL

04.08.                           Levangerstafetten                                 Frol IL

07.08.                           Tønsåslekene                                        Lånke IL

09.08.                           Barne  OL                                              SFIK

11.08.                           Friidrettskarusell                                   IL Dalebrand

11.08.                           Steinkjerstafetten                                 Steinkjer Friidrettsklubb

17.08.                           Nybrottkarusellen 3                              IL Nybrott / SFIK

18.08.                           Seriestevne                                           Lånke IL

26.08.                           Friidrettskarusell                                   IL Fram

28.08.                           Festningen Rundt                                  Hegra IL / IL Dalebrand

31.08.                           Friidrettskarusell                                   SFIK

03. – 04.09.                  Lerøylekene                                          Måndalen Romsdal

13.09.                           Friidrettskarusell                                   IL Nybrott

24.09.                           Høststevne kast                        Lånke IL

27.09.                           Seriestevne hopp / kast                         Lånke IL

02.10.                           Nybrottkarusellen 4                              IL Nybrott / SFIK